top of page

 בוק בת מצווה בים

צילומי בוק בת מצווה בים - עמק חפר והסביבה

 

בוק בת מצווה בים, בזמן השקיעה, ישאיר לכן את הרגעים הכי הכי יפים של סוף הצילומים.

לא סתם חוף הים הוא אחד הלוקיישנים שאני הכי אוהבת לצלם בהם, במיוחד בוק בת מצווה, אנחנו מגיעות לשם בסוף הצילומים, ממש לקראת השקיעה, שהאור מתחיל להיות רך ונעים ומאפשר אווירה מדהימה של גווני זהב מושלמים.

שאנחנו מגיעות לים אנחנו לקראת סיום הצילומים, את מגיעה הכי משוחררת שאפשר וזה ממש ניכר בצילומים,

אנחנו לא רוצות שהצילומים ייגמרו ומושכות עד שהשמש אומרת לנו דיי ונעלמת. 

צילומי בוק בת מצווה בים משאירים לנו יחסית מעט זמן, חלון ההזדמנויות לצילום בים קצר, בגלל האור. 

הגעה מוקדמת מידי לאור החזק של הים, פחות מומלצת ולכן אני תמיד בונה את המסלול שלנו לצילומים כך שנסיים את צילומי

בוק בת מצווה בים. 

מזמינה אותך להתרשם מגלריית צילומי בוק בת מצווה בים. 

**רוב התמונות שאתן רואות צולמו בחופי הים באזור עמק חפר**

צרי איתי קשר במספר 052-8777217 ואספר לך על כל החבילות הצילום שיש לי להציע.

 • למה כדאי לעשות צילומים בחוף הים?
  צילומים בחוף הים הם אחד מסוגי הצילומים הכי יפים וכייפים שיש. תסכימו איתי כי לחוף הים יש קסם מיוחד משלו, הרגשה של שחרור, חופשיות והכי חשוב כייף. צילומים בחוף הים, מסתיימים בסוף היום, בשקיעה. בשעות הכי יפות שיש. אנחנו מגיעות לים ממש לקראת הסוף, כבר אחרי שהיינו יחד לפחות שעתיים ואז רואים את ההבדל. השחרור מגיע ישר ויחד אנחנו זוכות לראות את השמש נוגעת במים. צילומים בחוף הים יספקו לתמונות בוק בת מצווה שלך מגוון מדהים ועוד נוף אחר. ממליצה לכל אחת שרוצה להצטלם אצלי לעשות צילומים בחוף הים. אם לא שכנעתי אותך עדיין, בואי פשוט לראות את התמונות.
 • בוק בת מצווה בים - איך זה עובד?
  אז החלטת לעשות בוק בת מצווה בים, יותר נכון - גם בים. איזה כייף! איך זה עובד בעצם? המשיכי לקרוא. לקראת יום הצילומים המרגש שלנו יחד אנחנו נשוחח טלפונית, נתאם ציפיות בנוגע לצילומי הבוק בת מצווה שלך, נשאל את כל שאלות בנוגע ללבוש, לכמות הסטים שמומלץ להביא ואיזה סוגי סטים של ביגוד כדאי להביא, איזה אביזרים יש לי ועוד . כל ההמלצות האלה יהיו בכל מקרה כתובות לך גם בטופס הכנה לצילומי בוק בת מצווה שאשלח לך לפני השיחה אך אני תמיד אעדיף לדבר איתך גם, בשיחה הזאת בעצם כל דבר שתרצי לדעת אשמח לענות לך. אך חשוב שתדעי - ואל תהססי לפנות אלי כי אני תמיד זמינה לכל שאלה שעולה לך או לאמא בנוגע לכל דבר. בשיחה הזאת כמובן נדבר על הדברים שאת אוהבת או פחות אוהבת, מבחינתי זה לא פחות חשוב לשמוע מה את פחות רוצה. אבל השיחה הזאת חשובה בעיקר לסגירת הלוקיישנים שאת רוצה להגיע אליהם. יחד נבנה מסלול לצילומי בוק בת מצווה שלך, מסלול שיהיה מגוון, כייפי ומהמם בדיוק כמו שאת רוצה ואוהבת. כמובן לא אשכח לשאול אותך - האם את רוצה צילומי בוק בת מצווה בים? במידה וכן, צילומים בחוף הים יהיו הלוקיישן הסופי. בוק בת מצווה בים נערך ממש לקראת השקיעה, לפני זה פחות מומלץ להגיע. האור יותר מידי חזק ופחות רך ונעים. אבל על כל זה ארחיב כמובן בשאלה הבאה.
 • צילומי בת מצווה בים - מתי מתחילים?
  אז החלטנו שאנחנו הולכות על צילומי בת מצווה בים. מתי מתחילים צילומים בים? ואיך צילומים בים נכנסים בתוך כל היום המדהים הזה? תמשיכי לקרוא. צילומי בת מצווה בים כמו שכבר הספקתי להגיד הם אחד הדברים שאני הכי אוהבת לעשות. זה נותן לצילומים שלך עוד מגוון תמונות של נוף שונה וכמובן אווירה אחרת, אווירה של שחרור כייף ושמחה. צילומי בת מצווה בים מסתיימים ממש לקראת סוף היום, לקראת השקיעה. כשאני בונה מסלול צילומי בת מצווה אני תמיד בודקת את שעת השקיעה הצפויה באותו יום והולכת אחורה. כידוע בכל תקופה שעת השקיעה משתנה בהתאם לעונת השנה, למשל בשעון חורף השקיעה מוקדמת מאוד, אפילו מגיעה לשעה 1630 ובשעון קיץ נגיע לשעה מאוחרת 2000 ואפילו יותר. על שעת הזהב כבר שמעת? כידוע אור הוא אחד הדברים הכי חשובים בצילומים, אור הוא החומר גלם שלנו, כמו שלצייר יש צבעים לצייר איתם, צלמים זקוקים לאור. האור שונה בכל זווית ומשתנה בכל דקה, בעיקר בשעות האחרונות של היום. צלם מנוסה חייב להכיר את האור, להבין אותו ולהשתמש בו כמו שצריך. אז אחרי שאני יודעת מתי השקיעה אני הולכת לבדוק מתי שעת הזהב. שעת הזהב- היא השעה הכי יפה של היום. תאורת הזהב מתחילה כחצי שעה לפני השקיעה או אחרי הזריחה, כשהשמש נמצאת בנקודה נמוכה יחסית. האור בעצם יוצר תאורה בצבע זהב, תאורה רכה ויפיפייה. אור כזה הוא מאוד מיוחד ומושך את כל הצלמים לצלם בשעה הזאת. כמובן שאור כזה הוא מחמיא ומיוחד ואני מתה עליו בצילומים שלי. מחכה לו כל הצילומים 😊 לסיכום, המטרה שלי היא להגיע לים לקראת שעת הזהב, לזכות בו במלוא תפארתו. בחורף אפילו יהיה אפשר להגיע הרבה לפני שעת הזהב כי האור של החורף יותר רך בבסיסו. בקיץ אם מגיעים מוקדם מידי נצטרך למצוא מקום מוצל או זוויות מיוחדות כדי להימנע מסנוור העיניים שלך או עינית העדשה.
 • איזה חוף ים מתאים לצילומים?
  קודם כל חשוב לי להתחיל ולהגיד שלא כל חוף ים מתאים לצילומים ואחרי שאמרתי את זה בקול אני כן יכולה להתחיל ולספר על איזה חוף ים מתאים לצילומים שלנו ויהיה מושלם! צילומי בוק בת מצווה איתי נעשים בלוקיישנים בעמק חפר והסביבה, ולכן מן הסתם חופי הים שאנו נגיע אליהם יהיו באזור הזה, אזור עמק חפר. חוף ים מתאים לצילומים הכי חשוב מבחינתי שיהיה יחסית ריק מאנשים.איני אוהבת שיש עומס של אנשים, גם כי זה מקשה על הפתיחות לעיתים וגם קשה לצלם מרחב. ישראל היפה שלנו אמנם מלאה בחופים יפים אבל גם הרבה אנשים ומתרחצים שמגיעים אליהם, בעיקר בסופי שבוע. ולכן אני פחות אמליץ להגיע בסוף שבוע לחוף הים ואכוון שהצילומים יהיו באמצע שבוע. חוף ים מתאים לצילומים למשל הינו השפך של נחל אלכנסדר בעמק חפר. נחל אלכסנדר זורם בכל רחבי עמק חפר והחוף הזה הוא הנקודה הסופית שלו, שם הוא נשפך לים. כידוע נחל אלכסנדר הוא נחל לא נקי כל כך ופחות מומלץ להיכנס שם למים ולשחות בקרבת הנחל לכן הוא אינו מוגדר כחוף רחצה. בגלל ובזכות זה שהוא לא חוף רחצה ישנם פחות אנשים ומתרחצים אבל כן יש שם אנשים שבאים לשבת מול השקיעה, לעשות ספורט או לטייל כי הוא חוף מדהים ועם חנייה חינם :) . איני דואגת בגלל זה כי אני תמיד מוצאת נקודות ריקות מאנשים שמאפשרים להצטלם בנוח. בחוף הים של שפך נחל אלכסנדר אנו לא רק זוכות לקבל צילומים בחוף הים אלא גם את השפך המדהים של הנחל וזה נותן לנו עוד מגוון מהמם לצילומים. מלבד החוף הזה ישנם עוד חופים בסביבה, כמו החוף של כושי שמתאפיין בחוף סלעי מדהים ועוד'.
 • האם צילומי בוק בת מצווה בים הם חובה?
  אתחיל ואגיד כי צילומי בוק בת מצווה בים הם לא חובה בכלל. בוק בת מצווה בים הוא אחד מהלוקיישנים האחרונים שאנו נגיע אליהם אבל הוא לא לוקיישן שהוא חובה. לא אוהבת את הים? לא בא לך על החול? לא מתחברת לכל זה? ממש לא חובה. כמו שכבר אמרתי הכי חשוב לי, מעבר לתמונות ולתוצאה שתהיה לך חוויה טובה ואם חוף הים פחות מדבר אליך אז לא נגיע אליו ויש לי מקומות חלופיים ולא פחות יפים להציע במקום. לוקיישן אחד שאני מאוד אוהבת להציע הוא בריכות הדגים. תוכלי לראות בגלרייה השנייה של כל הצילומים תמונות משם או פשוט תבקשי ואשלח לך. מדובר על בריכות ענקיות מלאות בים שנותנות נוף מדהים ומיוחד. גם לשם אנחנו נגיע בסוף כמובן לקראת שעת הזהב.

גלריית צילומי בוק בת מצווה בים 

bottom of page